PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5188}

Drabina Jakubowa

Jacob's Ladder
7,5 39 820
ocen
7,5 10 1 39820
7,4 12
ocen krytyków
Drabina Jakubowa
powrót do forum filmu Drabina Jakubowa

Podobne filmy

ocenił(a) film na 9

Proszę o polecenie podobnych filmów do Drabiny Jakubowej - nie chodzi mi o filmy o wojnie w Wietnamie, ale o takie, w których bohater nie wie, co jest prawdą, a co fikcją, gubi się w swoich halucynacjach i fantasmagoriach, a widz razem z nim. Albo - do pewnego momentu wszystko układa się w logiczną całość, aż nagle okazuje się, że to, co widzieliśmy, nie wydarzyło się naprawdę. Zakończenie nie musi wszystkiego wyjaśniać, może być dwuznaczne. Gatunek dowolny.

Poza Drabiną, na myśl mi przychodzą:
Podziemny krąg
Mechanik
Zagubiona autostrada
American Psycho
Wyspa tajemnic
Sekretne okno
Nieproszeni goście
Inni
Gothika
Bunkier
1408
Repo Men - Windykatorzy
Moon
Szósty zmysł

Coś jeszcze?

zieloo

I może niepodobny, ale nieżle zagmatwany,, historia rewelacja, koreański Oldboy

zieloo

z tego co widziałem to ktoś już polecał film Wróg "Enemy" ale mysle ze dodatkową zachętą jest tam rola Jake'a Gyllenhalla, albo nawet dwie role. Jest to film na podstawie którego można pisać elaboraty filozoficzne a ktoś inny powie "no dobra ale o co...?"
Jednym słowem polecam. Jak ktoś lubi/ceni kino a nie po prostu "chce obejrzeć film" to jest to pozycja warta sprawdzenia.

zieloo

The Jacket z Adrin Brody. Niezla schiza.

zieloo

hello! żyjesz jeszcze?

fajera

Ciort wie. Brakuje mi takiej funkcjonalności na Filmweb jak ""podobne do"". Dla mnie Harry Angel to Top Absokutny, polecam też Mr Frost i Ptasiek. Wprawdzie bez tego dual mind ale w mocnym klimacie. Był też taki film Dotknięte Meduzy. Trąci myszką ale ma to coś. Z polskich Palimpsest. Genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones