PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608620}
7,4 2 534
oceny
7,4 10 1 2534
Jade Empire
powrót do forum gry Jade Empire

Zakochałem się w niej jako dzieciak. Dziś, po latach widzę różne jej mankamenty, przede wszystkim zamknięty świat, przeskok z lokacji o lokacji i mizerną długość rozgrywki, ale to nadal świetna gra z dobrą oprawą audio-wizualną i fenomenalnym klimatem. Kocham <3

Bartosz3039

To ile ty masz lat, lol.

W porównaniu z Morrowindem, Jade Empire to g*wno.

ocenił(a) grę na 8
Sugetzu

19. Jak wychodziło Jade Empire miałem 7 lat. Tak, to jest dziecko.

ocenił(a) grę na 8
Sugetzu

Nie powiedziałbym g*wno, ale do twórczości Bethesdy mam taki sam stosunek jak ty do JE.

Bartosz3039

Naprawdę twierdzisz, że twórczość Bethesdy, czyli TES'y (za wyjątkiem MMO) to też g*wna? W takim razie nie mamy o czym rozmawiać, bo nie masz pojęcia o RPGach...

ocenił(a) grę na 8
Sugetzu

Napisałem, że jestem fanem RPG-ów? Nie, napisałem tylko, że JE jest moją grą dzieciństwa. Resztę sobie dopowiedziałeś.

ocenił(a) grę na 8
Bartosz3039

Podobnie jak Wiedźmin, którego świat poznałem mając 9 lat, co nie czyni mnie fanem RPG. Po prostu lubię dobrą fabułę, ot co.

Bartosz3039

Lubisz dobrą fabułę, a gardzisz Morrowindem? Sprzeczne

ocenił(a) grę na 8
Sugetzu

Raczej subiektywne.

ocenił(a) grę na 10
Sugetzu

JE>Morrowind :) Chociaż tu też zachodzi Morrowind>Skyrim.

Kalimdor

Troollujesz? JE to tandeta, po latach sami twórcy się do tego przyznali. Chcesz czy nie, ale Morrowind zostaje pionierem w swoim gatunku. Dobranoc.

ocenił(a) grę na 10
Sugetzu

Pchły na noc. Niby gdzie tak napisali, jak planowali zrobić drugą część. Mam prawo do wyrażania zdania zj*bie.

Kalimdor

Powtórzę jeszcze raz - Jade Empire to tandeta. Mało się znasz na grach jeśli myślisz, że to Bóg wie jaka gra. Lolz.

ocenił(a) grę na 10
Sugetzu

Nie ma prawa się nikomu podobać, bo tobie się nie podoba? Przecież tak samo jest z filmami, jednym "Deadpool" spasuje, a drugim nie. Tylko po co pisać od razu, że coś jest gównem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones