PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873693}

Wielcy eskapiści

The Great Escapists
5,0 104
oceny
5,0 10 1 104
Wielcy eskapiści
powrót do forum serialu Wielcy eskapiści

Dwóch rozbitków, znanych z popularnych seriali popularno-naukowych, w zabawny sposób przemycający wiedzę (niekoniecznie o przetrwaniu, ale o pomysłowym wykorzystywaniu tego co się ma). Tak sobie wyobrażałem ten serial.
Niestety serial jest zarówno słabym show, ma dosyć słaby kontent, choć niektóre pomysły są fajne, a gra aktorska obu panów jest mierna. Choć trzeba przyznać, że Tory i Richard nie wypadają tak źle, jak aktorzy przesłuchujący obu panów. Ich miny politowania i niedowierzania są praktycznie takie same przez cały sezon.
Serial jest momentami zabawny, ale też bardzo niedorzeczny. Głupie kłótnie obu panów często są bardzo na wyrost. Widzę w nich perfekcyjny zamysł scenarzystów do napędzania pewnych pomysłów tworzących show, ale w praktyce wyszły źle. Mogły by być nieco bardziej przemyślane i lepiej zagrane. Psuje to mój odbiór.
Na szczęście ostatni odcinek ratuje cały sezon. Jest pozbawiony większości wymienionych tutaj wad, ale czy warto poświęcać 6 godzin aby tego doświadczyć...?
Być może trafi w czyjeś gusta. W moje nie trafił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones