PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775634}

Pustkowie

Pustina
7,5 6 212
ocen
7,5 10 1 6212
8,3 3
oceny krytyków
Pustkowie
powrót do forum serialu Pustkowie

.... serial zrobiony z ogromnym zaangazowaniem : scenariusz , rezyseria , aktorstwo a zdjęcia na poziomie artystycznym . Zimna wojna zniknęła ale radziecka infrastruktura została także w umysłach ludzkich , którzy nie wiedzą co z sobą zrobić i jak żyć .Jaroslav Dušek jako Karel Sikora - genialny ! .Kto lubi takie ,, thrillerowe ,, obrazy życia z post lub komunistycznej prowincji polecam rosyjski film z 2007 roku ,,Gruz 200,, Wszystkie zachodnie dreszczowce wysiadają na pierwszej stacji !
Niestety Nasi filmowcy mogą Czechom tylko buty pucować !

ocenił(a) serial na 6
motorista

Buty pucować? A widziałeś jakiś polski film z ostatnich lat czy tylko tak gadasz dla zebrania paru lajków?

ocenił(a) serial na 9
adamcpdst

mówisz o jakiś obrazach i aktorach coś mamroczących w rytm muzyki zagłuszajacej kazde ich słowo , he ??? !

ocenił(a) serial na 6
motorista

Mówię o tym, że zapewne nie widziałeś żadnego polskiego nowego filmu (no bo gdybyś widział, to byś wymienił, heee?) i uprawiasz tu jakiś żenujący hejcik.

ocenił(a) serial na 9
adamcpdst

ja o kozie ty o wozie ! ....nie wymieniłem żadnego polskiego nowego filmu co nie znaczy ze nie oglądałem , dlaczego nie wymieniłem ? , jak masz mózg to sie domyśl .... a Ty możesz chwalić , błogosławić wszystkie Nasze produkcje , produkcje brazylijskie , meksykańskie , tureckie itd bo mam gdzieś twoją opinię i gust . Wyraziłem swoje subiektywne zdanie i nie ma w tym ani żenady ani hejtu jak to nazywasz .... a jezeli komuś to przeszkadza i zaczyna się czepiać i tak nazywac to znaczy że ma
,, zakuty łeb ,, a nie łeb pełen filmów .''

ocenił(a) serial na 6
motorista

No właśnie się domyśliłem żeś tanim trolem jest. I to bez szkoły, co widać po pisowni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
motorista

No szkoda, że minęły, bo bez internetu mógłbyś co najwyżej zostać udeptany przez maminy pantofel. Wracaj do szkoły, może chociaż pisać Cię nauczą, bo kultury widać matka nie nauczyła.

ocenił(a) serial na 9
motorista

...buty pucowac mówisz? Cudzie chwalicie, swego nieznacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones