PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111678}

Prawdziwe powołanie

Tru Calling
7,2 2 072
oceny
7,2 10 1 2072
Prawdziwe powołanie
powrót do forum serialu Prawdziwe powołanie

Ja pierdziele nie no amerykanie sa jednak poryci,jak mozna było zaprzestac, produkcji tak za...stego serialu i to w momencie kirdy zaczynał sie rozkrecać!!!{I sam se wymysle końcówke:P}

ocenił(a) serial na 8
Shabranito

szkoda gadać taki koniec takiego świetnego serialu :( a tak sie rozkręciło 2 sezon o wiele lepszy niż pierwszy :(

ocenił(a) serial na 7
Shabranito

Zgadzam sie, obejrzalem wszystko i stwierdzam, że zawieszenie tego serialu to grube nieporozumienie :

ocenił(a) serial na 10
Bio

no, całkowicie beznadziejne ze ukończyli ten serial .

to był i jest mój ulubiony serial ze wszystkich . <3

Shabranito

liczyłem ,ze wyjdzie na jaw, ale duupa na maxie, az wkurzenie bierze, że tak to poszło. Przecież to jedno z najbardziej nie odpowiednich zakończeń. CZemu???

ocenił(a) serial na 7
vasil_zajcev

pewnie dlatego, że amerykanie nie są zbyt pojętym narodem, więc jak coś jest ciekawe i intrygujące to szybko tracą tym zainteresowanie. ie lubią na dłuższą metę wysilać mózgu i kombinować ... od tego mają emigrantów (np. taki A.Einstein czy A.G.Bell)

OmniModo

moze wiec serial powien być skończony przez Europejskie studia filmowe?

OmniModo

Serial, o ile pamiętam był nagrywany w Australii...

ocenił(a) serial na 9
Shabranito

Cóż rzec, serial musiał mieć naprawdę słabe wyniki, żeby zdecydowali się go tak skończyć, czyli akurat w momencie kiedy otworzyli najwięcej nowych wątków. Szkoda, bo 2 sezon przybrał chyba najlepszą formę, w końcu fabuła w tle nabrała większego znaczenia.

ocenił(a) serial na 7
WicioP

macie 2 sezon??

Angelles

na chomiku jest.

ocenił(a) serial na 9
I_am_a_Bad_Girl

Az szkoda gadać.2 sezon na prawde się rozkręcił i serial nabrał tempa. Jest tyle beznadziejnych reality,czy seriali, a nie mogli dokończyc tak dobrego serialu;/Czuje niedosyt

ocenił(a) serial na 10
Shabranito

film był swietny i ogolnie byłam wszoku jak zobaczyłam ze w 2 sezonie jest tylko 6 odc to jest smieszne!

Olimpia_Delacour

Szkoda, że tak to skończyli... Mogli nakręcić chociaż jeden odcinek więcej i wszystkie wątki doprowadzić do końca...

użytkownik usunięty
yvonneD

ach, tez mnie wkurzyli, mogli chociaż nie kasować dnia, żeby Harrison pamiętał;/ Dollhouse też było cudowne z Elizą, ale przecież mądry Joss doprowadził sprawę do końca jak tylko dowiedział się, że show zostało skasowane!

Ja również dołączam do grona niezadowolonych wielbicieli serialu. Jak można było podciąć gałąź na której się siedzi ? Ukatrupić kurę znoszącą złote jajka? Obsada - doborowa, wartka akcja, wspaniała muzyka, ciekawe wątki. Wszystko pokazane tak, że nie kojarzy się ze zmontowanym naprędce kiczem. Eliza - doskonale wcieliła się w rolę Tru. I taki zonk. Podczas kiedy inne nudnawe telenowele potrafią ciągnąc latami aż do znudzenia. Śmiem twierdzić, że z gustem u Amerykanów krucho.

użytkownik usunięty
Ewcia78

Zakończenie "Oh, Jack w święta nikt nie powinien być sam" - no ludzie :/ Ja chciałam zemstyy!!! Zamknęli TC i Dollhouse <33 Oh. Bądźmy w żałobie [*]

Znalazłam na jednym z forów poświęconym Elizie, że podobno napisała na swoim Twitterze, że jakaś stacja jest zainteresowana kontynuacją serialu. Oby to było prawdą.

użytkownik usunięty
Ewcia78

naprawdę?! A kiedy to było?

użytkownik usunięty

zrobiłam: http://www.youtube.com/watch?v=MazjtUgOkC8
how should it end

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

Było by wspaniale, ale wątpie że serial ruszy po tylu latach... Ps: Amerykanie to idioci, taki ciekawy serial przerwać...

użytkownik usunięty
AnitaBlake

Idioci, ale odważni idioci ;D może spróbują a wtedy będę ich kochać i już nigdy nie powiem na nich złego słowa ;D

ocenił(a) serial na 8

Marzyć dobra rzecz ;) hipotetycznie ciekawi mnie też czy udałoby im się dawną obsadę zwołać bo z innymi aktorami, przynajmniej główną 3 z kostnicy sobie tego nie wyobrażam.

użytkownik usunięty
AnitaBlake

Myślę ,że Zach i Eliza byliby chętni ;D

ocenił(a) serial na 6
yvonneD

Dokładnie jak wiedzieli że będą kończyć mogli dograć jeszcze jeden sezon składający się z dwóch trzech odcinków :(

Shabranito

no właśnie zaprzestali dlatego, bo większość aktorów się nie zgodziła... to nie wina producentów

olgaaaem

Smutne jest to, że na 24 osoby komentujące ten wpis tylko jedna znała prawdziwy powód przerwania serialu, a reszta skupiła się na wyzywaniu Amerykanów od idiotów...
"3 sezon Prawdziwego Powołania miano nakręcać w 2006 r. ale niestety większość aktorów zrezygnowała z kontraktu."
A dla ciekawych tego, jak serial miał się potoczyć dalej - proszę: http://en.wikipedia.org/wiki/Tru_Calling#Cancellation

Pataczyca

A czy zauważyłaś, że poprzedzające Twój wpis posty są sprzed kilku lub kilkunastu miesięcy ? Wikipedia nie jest wyrocznią, zdarzają sie tam błędy, w czasie kiedy rozgorzała tutaj dyskusja tego artykułu mogło tam jeszcze nie być. Niestety coraz więcej fajnych seriali jest zdejmownaych z anteny w najciekawszym momencie a takiej " Mody na sukces " dobić nie można od kilkunastu lat.

Sprawdziłam - Eliza Dushku w 2006 roku zagrała kelnerkę w 16 minutowym filmie którkometrażowym. Więc była wolna i chętna do pracy bo powtarzała kilka razy, że chętnie zagra Tru. Mając główną bohaterkę mogli coś wymyśleć. Jason Priestley zagrał w tym okresie w kilku serialach gościnnie i w dwóch filmach , ale nie jakichś kasowych w związku zktórymi aktor znika na planie zdjęciowym na pół roku w Azji.

ocenił(a) serial na 6
Pataczyca

ciekawy link .
szkoda że po angielsku ale coś tam zrozumiałem :P
W sumie też zakończenie pozostawia otwartą furtkę do dalszej kontynuacji , ale tak mógłby się zakończyć i niemiałbym o to do niech pretensji , a może nawet pochwaliłbym takie zakończenie :P

Shabranito

Jestem tego samego zdania.. Bardzo polubiłam ten serial, a tutaj przestali kręcić ;( ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones