PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829582}

Niewiarygodne

Unbelievable
7,6 33 476
ocen
7,6 10 1 33476
7,7 3
oceny krytyków
Niewiarygodne
powrót do forum serialu Niewiarygodne

Świetny oraz tragiczny

ocenił(a) serial na 8

Serial Niewiarygodne można śmiało zaliczyć do grona produkcji, które dają do myślenia i zostawiają ślad po ich obejrzeniu. Nie ma tutaj usprawiedliwiania gwałciciela (to co mnie odrzuciło od oglądania 3 sezonu 13 powodów), nie ma tutaj ukazywania wymyślnych scen gwałtów czy szokowania nagością. Wystarczą krótkie fragmenty ukazujące gwałciciela i jego ofiary, aby wczuć się w to co się wydarzyło i przeżyć różnego rodzaju emocje (u mnie to był smutek, współczucie oraz złość). Fantastycznie zostały również ukazane postacie od strony psychologicznej. Serial pokazuje, że nie każda ofiara zachowuje się w ten sam lub podobny sposób.Niektóre osoby próbują wyparcia scen ze swojej świadomości, inne załamują się, a jeszcze inne udają, że nic się nie stało. Poza tym ogromny plus za grę aktorską oraz wciągającą fabułę, która sprawiła, że nie mogłem się oderwać. Polecam, choć na pewno nie jest to film dla osób, które oczekują od serialu wyłącznie roli rozrywkowej, bo jak już wspomniałem ukazuje on ciężkie przeżycia ofiar, a te z kolei dają dużo do myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones