Nasza planeta
powrót do forum 2 sezonu

Sezon pierwszy...

ocenił(a) serial na 10

Sezon pierwszy zdecydowanie lepszy. Druga część, to takie klasyczne Zwierzęta świata w każdą niedzielę w TVP. Szkoda...

kabees

Poważnie, tylko 4 odcinki, czy ma być więcej?

ocenił(a) serial na 8
kabees

Ja jednak będę go bronił. Może nie jest to jakieś arcydzieło, ale jednak ujęcia kamery ogólnie są wspaniałe, niektóre sceny naprawdę robią wrażenie. Do tego jest ciekawa i trzymająca czasem w napięciu narracja. Oczywiście plus też za Krystynę Czubównę.

ocenił(a) serial na 10
kabees

Czyli nie jestem sam. Drugi sezon poprawny ale często wtórny do innych seriali BBC NHU. Niczym nie zaskakuje, nowych zwierzaków lub ich zachowań prawie wcale. Ode mnie 6 /10, a 1 sezon dostał ode mnie 10/10. Ale jedak producent Alistair Forthergill postarał się w S1 u operatorów pracujących dla BBC o sporo nowych ujęć zwierzaków, a w sezonie 2 tego jak na lekarstwo. Zazwyczaj jednak seriale BBC kręcone były 2-3 lata, a tutaj pewnie Netflix chciał mieć efekty szybko. No ale to niestety nie wtym gatunku filmowym i wyszedł taki zwykły, poprawny serial przyrodniczy 

Kazikowy

Ciekawostka:

Planeta Ziemia II (2016) - Kraje: 40; Dni zdjęciowe: 2089

Siedem światów jedna planeta (2019) - Kraje: 41; Dni zdjęciowe: 1794

Nasza Planeta I (2019) - Kraje: 50; Dni zdjęciowe: 3500

Planeta doskonała (2021) - Kraje: 31; Dni zdjęciowe: 1113

Mroźna Planeta II (2022) - Kraje: 18; Dni zdjęciowe: 2188

Nasza Planeta II (2023) - Kraje: 21: Dni zdjęciowe: 934 (+ 292 dni w podróży oraz 85 dni w kwarantannie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones