PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814761}

Nasza planeta

Our Planet
9,0 33 827
ocen
9,0 10 1 33827
8,3 9
ocen krytyków
Nasza planeta
powrót do forum serialu Nasza planeta

Koparunia opada

ocenił(a) serial na 9

Treść z najwyższej półki. Zdjęcia najkrótsze na świecie. Jakość opadoszczęk. Kruszec zdjęcia niż oscarowe produkcje pełne cgi.

ocenił(a) serial na 10
kaeres

To daj dyszkę. Co Ci szkodzi

ocenił(a) serial na 9
masachiko

Ja z początku dałem 10, bo dobrze się zapowiadało, jednak minus za to, że zamiast edukować o sposobach redukcji negatywnego wpływu człowieka na środowisko, odsyłają w tym celu na swoją stronę internetową. LAZY. No i czesto podaja jakies informacje bez podania przyczyny. Typu "w ostatnich latach powierzchnia lasow tropikalnych zmniejszyla sie o X%", ale juz nie wspomna, ze to przez nadmierna hodowle zwierzat przez czlowieka, produkcje oleju palmowego itd.

ocenił(a) serial na 10
celebes

Mi akurat to nie przeszkadzało. Gdyby coś takiego znalazło się w programie zaraz pojawiłaby się grupa osób która narzeka na to że wszędzie widzi propagandę i ekoterrorystów, a tak możemy chociaż zachwycać się dobrymi zdjęciami z pewnością że serial trafi do dużego grona odbiorców.

kaeres

ciekawe gdzie waszmość ma tę szczękę-którą tak wymachuje?? mnie uczyli,że opaść może ŻUCHWA a w SZCZĘKĘ MOŻNA OBERWAĆ!!

ocenił(a) serial na 10
stan_lego

Żuchwa to dolna szczęka, geniuszu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
stan_lego

Za to w języku polskim nie ma ani wyrażenia "żuchwa mi opadła", ani słowa "wsio".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones