Kalifat
powrót do forum 1 sezonu

Zakończenie na plus.

ocenił(a) serial na 7

Moim zdaniem finał sezonu dobry. Twórcy zostawili furtkę na kolejny. Na duży minus wiarygodności serialu wpływa przede wszystkim postać Husama ;) momentami gość swoim wyrazem twarzy i zachowaniem przypomina mi Danego Boona.Nie chce mi się wierzyć,że taki ktoś mógłby zasilić szeregi isis.Gościu oderwany od rzeczywistości w pewnym momencie rozhisteryzowany i zdominowany przez Pervin ,wtf?

ocenił(a) serial na 10
brat_Pitta

Mnie tylko serce boli ze ta młoda matka umarła i ze poświęciła swoje życie dla jakieś smarkuli

ocenił(a) serial na 9
brat_Pitta

Moim zdaniem jest to postać ciekawa, fakt że pewne jego zachowania były absurdalne, ale wydaje mi się że miały na celu pokazać konflikt wewnętrzny bohatera. Przez radykalizację wpojono mu pewien system postępowania, który jak się w praktyce okazało, nie do końca był tożsamy z jego wewnętrznym systemem wartości. Pervin natomiast była bardo silną osobowością i pomimo swojej przegranej pozycji, w obowiązującej tam strukturze społecznej, potrafiła postawić mu pewne granice. Ciekawe jak się potoczą jego losy w drugim sezonie (jeśli powstanie), czy szwedzki wymiar sprawiedliwości wymierzy mu należną karę, czy zostanie donosicielem, czy dopadnie go ISIS i zabije za zdradę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones