Halo
powrót do forum 1 sezonu

dla mnie bomba!!!

ocenił(a) serial na 10

serial wgniata w fotel...z każdym kolejnym odcinkiem robi się coraz ciekawiej, widać że twórcy nie oszczędzali na efektach specjalnych, jak na serial to jest lepszy niż niejeden film pełnometrażowy!!! gra aktorska stoi na dobrym+ poziomie, każdemu fanowi sfi i nie tylko polecam, warto obejrzeć....

ocenił(a) serial na 9
zibee

Grałem lata temu w Halo na PC i gierka była kozak. Po 3 odcinkach faktycznie wciska w fotel. W ostatnim czasie parę świetnych seriali faktycznie się ukazało:

https://www.filmweb.pl/serial/The+Mandalorian-2019-813197
https://www.filmweb.pl/serial/Ksi%C4%99ga+Boby+Fetta-2021-867203
https://www.filmweb.pl/serial/Loki-2021-832764
czekam na:
https://www.filmweb.pl/serial/Obi-Wan+Kenobi-2022-866834
nie wspominam nawet o kultowym:
https://www.filmweb.pl/serial/The+Expanse-2015-721026
"Halo" jak najbardziej plasuje się w ścisłej czołówce.

ocenił(a) serial na 7
zibee

Nie wiem czy wgniata w fotel, ale dobrze się to ogląda. Gra w Polsce nigdy nie była zbyt popularna więc dla większości to nowy świat. Wielcy fani serii kręcą nosem, ale to jak zwykle ich problem. Jak ktoś lubi filmy s-f to jest to pozycja obowiązkowa.

Iron_Heart

Z tego co pamiętam gra była w Polsce popularna. Może nie tak bardzo jak za granicą, ale była w TOPce.

Iron_Heart

Ta gra była w Polsce bardzo popularna.

ocenił(a) serial na 8
zibee

Serial wygląda lepiej od filmów Marvela

zibee

Myślałem, że jak to bywa cała kasa poszła w trzy sceny na trailer. Na szczęście się myliłem. Serial jest świetnie zrobiony, efekty, gra aktorska, muzyka, scenografia wszystko wygląda super. Widać w każdej scenie że wpakowane pieniądze nie poszły na marne. Serial ogląda się dobrze. Jest świetny!

RadoslawKamil

Smuci mnie trochę brak popularności w Polsce produkcji z innych platform niż netflix hbo. Bo netflix na prawdę się kończy. Paramount, Amazon czy nawet Disney biją netflixa na głowę pod względem jakości a takie Halo ma co najwyżej 500 ocen...

zibee

Serial ma wciągającą akcję, choć ma wyjątkowo głupie rzeczy, jak AK-47 za 500 lat.
Kolejnym problemem tego serialu jest to, że przez 6 odcinków akcja się rozkręca i na tym może być koniec, jak z serialami "Falcon i Zimowy Żołnierz", "Hawkeye" i paroma innymi. Ostatnio jest moda, że coś zaczynają i nie kończą.

Pytanie - Czy będą kolejne odcinki?

ocenił(a) serial na 4
Vittorio_B

Jest to pewna wada. To tak jakby dzisiaj na wojnach ludzie posługiwali się pistoletem skałkowym. Szkoda, że w tak wielu serialach są tego rodzaju bzdury, które przecież łatwo można obejść. Diabeł tkwi w szczegółach a dbanie o detale nazywane jest profesjonalizmem. Tutaj profesjonalizmu trochę twórcom zabrakło.

ocenił(a) serial na 6
zibee

Co za bzdury, po pierwszym faktycznie dobrym odcinku kolejne są tragiczne a całość powoli zamienia się w ckliwe romansidło, masakra

ocenił(a) serial na 5
zbynek5g

o tutaj przystanę na chwilkę w czytaniu tych peanów nad tym średniakiem i powiem : mam takie same odczucia. W gry nie grywałem, sci-fi moim ulubionym gatunkiem filmów ale ten serial mnie nie zachwycił. Im dalej tym nudniej jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 8
zbynek5g

Ckliwe romansidło? Serio? Raczej nie oglądałeś tego serialu. Przecież tu praktycznie nie ma wątków romantycznych.

ocenił(a) serial na 2
zibee

Wgniata w fotel? Dobre efekty specjalne? Przestań chyba mało jeszcze widziałeś. Efekty są słabe jak na ten rok postacie poruszają się sztucznej niż w niejednej grze. A fabuła jest jak na razie na poziomie gry komputerowej. To już lepiej sobie zagrać. Jestem dopiero po pierwszym odcinku i pierwsze wrażenia słabe. Ale dam mu jeszcze szansę i zobaczę kolejny może zmienię zdanie. A tak na marginesie także jestem po pierwszym odcinku Madaloriana i chociaż wieje dziecinadą rodem z gwiezdnych wojen, fabuła i efekty wizualne o niebo lepsze.

ocenił(a) serial na 8
galcius

Ale po co ogladasz seriale, filmy których nawet gatunku nie lubisz? Na dodatek nawet nie oglądasz, tylko obejrzysz coś na zasadzie pilota serialu i oceniasz całość? Jak możesz oceniać efekty specjalne, skoro jesteś fanem staroci i to współcześnie głownie cringowych? Obniżasz oceny wszystkiemu co nie zgadza sie z twoim gustem?

ocenił(a) serial na 6
zibee

Co wgniata ? Ten serial ? Chyba masz bardzo ale to bardzo małe wymagania "do wgniatania" Już te dzieciaki z Halo 4: Forward Unto Dawn lepiej aktorsko wychodziły, a sam Master Chief było o dwie mile lepszy, mimo nie zdejmowania hełmu i grania "buzią". Albo jesteś totalnym głupiem, albo zwyczajnie ślepy i głuchy.

ocenił(a) serial na 9
kamilm81

Ty za to jesteś chamem. Po co w ogóle pisać takie komentarze, żeby jad wylać?…

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 2
kamilm81

Daj spokój to pewnie jakieś dziecko co jeszcze wielu filmów nie widziało i nie ma porównania. Bardziej masz skomplikowaną fabułę w psim patrolu niż w tym serialu.

ocenił(a) serial na 10
UpTrinity

Masz rację wylał jad i się lepiej poczuł, niektórzy nie rozumieją Magi kina, filmu I pozostają dziećmi, takie życie, nie przejmuj się.....

ocenił(a) serial na 8
kamilm81

Jego wgniotło. Ciebie nie. Czy to powód, aby kogoś nazywać głupim? Trochę kultury.

ocenił(a) serial na 4
zibee

Proszę napisz ze po drugim sezonie który jest gniotem dale dajesz dyche temu badziewiu bez polotu...???

stolek7

Dlaczego gniotem?

To ekranizacja materiału źródłowego, który jest generalnie prostą strzelanką w ciekawym uniwersum. Ale wciąż prostą strzelanką.

I tym samym jest serial. To dość prosta fabularnie opowiastka o ludziach w skafandrach strzelających się z potworkami z szafy. I w tej konwencji sprawdza się całkiem nieźle.

Fakt, drugi sezon ma mało akcji i generalnie można odnieść wrażenie, że cały budżet serialu poszedł w realizację czwartego odcinka i czuć, że jest pomostem, między czymś większym (typowe dla seriali: sezon 1 zawiązanie akcji i przedstawienie bohaterów, sezon 2 pomost, sezon 3 coś większego kończące jakąś historię), ale generalnie nie widzę tu niczego, co miałoby aż tak scancelować serial.

ocenił(a) serial na 4
Hayes

I tu od razu wpadasz w pułapkę tego co sam piszesz "To dość prosta fabularnie opowiastka o ludziach w skafandrach" gdzie ja się pytam gdzie te skafandry gdzie majestatyczni wojownicy w helmach no nie ma i dlatego miedzyinnymi to jest gniot...

zibee

No kwan , plus laska do bzykania dla Master chief psuja klimat. Hełm powinien być na ryju cały czas. Niestety obecnie skupiają się na gównie wpisane w nurt polityczny. Czyli to stule jarstwo umysłowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones