PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216008}
7,6 207
ocen
7,6 10 1 207
Charlie Jade
powrót do forum serialu Charlie Jade

Zaczyna się bardzo powoli , wprowadzając widza w rzeczywistość Multiverse . Akcja z każdym odcinkiem nabiera tempa ,a konstrukcja scenariusza wymusza ciągłe skupienie ,sama historia ma wręcz epicki finał.
Nie da się ukryć najmocniejszymi punktami tego serialu jest jego konsekwencja oraz KLIMAT który jest budowany świetną muzyką i ciekawymi zdjęciami.Ten serial to unikat!Nie spodziewałem się ,że coś takiego oryginalnego dane mi będzie zobaczyć w tv.Możliwe że przyczyną tego jest to ,że USA nie maczało w tym swoich lepkich do kasy łap nie zmieniając tego czym lost , prison break ,jericho się stały . Tak, to produkcja RPA - Kanada .
2 sezon?!- raczej nie będzie , uważam że skończył się w odpowiednim miejscu w odpowiedni sposób.
Polecam fanom seriali s-f ,cyberpunka -to będzie coś zupełnie innego niż to do czego byliście przyzwyczajeni. 10/10

ocenił(a) serial na 10
tom1810

Zgadzam się w 100 procentach.
Jestem przy 13 odcinku na AXN Sci-Fi serial jest świetny wręcz epicki , nie jest naciągany jak niektóre Amerykańskie seriale.
Mało można spotkać tak oryginalne seriale z tak świetną fabułą która trzyma w napięciu przez cały czas tak ,że nie możesz się od niego oderwać. Niewiele jest seriali w których pokazane jest tak zagubienie w nieznanm świecie zdala od bliskich i przyjaciół. Charlie stracił wszystko. Ten serial jest tak unikalny ponieważ nie robili go Amerykanie czy sławni producenci jak mówił mój przedmówca serial jest produkcji RPA-Kanada przez co nie jest na siłe rozciągany na 7 sezonów jak inne seriale mające jeden wątek.Więcej narazie nie moge powiedzieć co do zakończenia , zostało mi 7 odcinków. Jednak jeśli skończył się tak dobrze jak mówił kolega wyżej to nie mam sie czego bać bo jak narazie serial jest świetny i zasługuje na conajmniej 10/10.
Polecam go fanom sc-fi jeżeli go nie obejrzycie nie możecie sie uważać za fanów tego gatunku. Kto raz obejrzy ten serial nie będzie sie mógł od niego oderwać.
Mam nadzieje także ,że ktoś wyda go w Polsce na DVD bo jak się skończy nie będe już mógł oglądać tego świetnego serialu.
Tak więc 10/10 ze znakiem jakości !!!

http://www.charliejade.com

ocenił(a) serial na 10
jack_2

Tak wogule to ciekawe kiedy wyjdzie normalnie na DVD bo jak narazie tylko w Japonii (12 Styczeń 2007).
Link japońskiej strony Charlie Jade o DVD:
http://charliejade.jp/dvdinfo.html
Ciekawe wydanie nie powiem. Zazdroszcze Japończykom :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones