PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259397}

Braterstwo

Brotherhood
7,6 592
oceny
7,6 10 1 592
Braterstwo
powrót do forum serialu Braterstwo

Polecam

ocenił(a) serial na 8

Jak na pierwsze 3 odcinki zapowiada sie ciekawie wiec warto osobiście się przekonać, namawiam.

MUSASHI

Skoro namawiasz, to powiedz gdzie to można obejrzeć, bo mnie to interesuje.

AkashaVampireQueen

jedynie co można to ściągnąć z neta. zgrywane z telewizji więc legalne jak jesteś antypirat etc...

reaper

pirat to jestem nałogowy i uzależniony;) a swoją drogą już przeglądałam neta i znalazłam pliki lepszej jakości niż z TV. Bo tak naprawdę po co przepłacać jak w dźwięku i obrazie różnicy nie widać?

AkashaVampireQueen

hmm

lepszej jakości niż z TV

bardzo ciekawe co to za pliki bo w necie sa tylko ripy z tv

ps
jak dla mnie to serial niestety slabiutki

:)

sokaro

Może zbyt dobry to i nie jest. Powiem tak, widziałam lepsze ale i dużo gorsze.

AkashaVampireQueen

ahh... mysle ze serial jest genialny mimo ze go nie widziałam ;D
ale na jego plus przemawia głównie oczywisty fakt Jasona Isaaca w roli głównej ( bo jest w głównej prawda?)

A propo piracenia, nie ma ktos zupełnie przypadkiem kopi tego serialu? Przy zawrotnej szybkosci mego łacza sciagałby sie on przynajmniej do kwietnia 2010 roku ;) Byłabym wdzieczna do konca życia i jescze troche dłuzej, ewentualnie moze miałabym akurat film na wymiane, ktorego ktos poząda równie mocno jak ja Brotherhood ^^
nicol666@interia.pl

MUSASHI

hej, skąd go pobieracie. Ja znalazłem tylko 2 sezon

renard8

Ja obydwa ściągnęłam z isohunt, przez torrenty. Jednak pierwszy ściągałam każdy odcinek, zaraz po jego emisji latem 2006.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones