Grzegorz Braun

Grzegorz Michał Braun

6,2
958 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Grzegorz Braun

Nowy film do!kumentalny Grzegorza Brauna! Szanowna redakcjo, nadróbcie zaległości i dodajcie ten film do filmografii tegoż reżysera, bo jest on bardzo ważny

pawel21_13

Kontrybucja czeka w kolejce. Za kilka miesięcy zostanie zaakceptowana albo odrzucona.

Robson

Jaka kontrybucja? Za jakie kilka miesięcy? O co chodzi? Mi to pachnie cenzurą prewencyjną i celowym przemilczaniem tego reżysera i jego filmów. SHAME ON YOU FILMWEB !

pawel21_13

Pawle, Ty się wczoraj urodziłeś? Przecież nie od dziś wiadomo, że FilmWeb to lewacki portal.

Robson

Jestem bardzo ciekawy tego filmu. Czytałem niezwykle pozytywną recenzję.

Pawuloniasty

Wiem. Ale skoro jest monopolistą w polskim internecie jeśli chodzi o bazę filmową, to mogliby poinformować o takiej drobnostce jak nowy film Brauna. Jest to osoba znana, startował na prezydenta itd. Nie uraczysz go na youtubie ani ogólnie na necie. Zamówiłem go i powiem tylko tyle - znakomity. Braunowi dać tylko troche kasy i jest w stanie zrobić jeszcze wiele fantastycznych dokumentów.

pawel21_13

Rownież go zmówiłem i jestem po seansie,rewela,Braun to genialny dokumentalista.

Robson

"Kontrybucja" w języku polskim to wyłącznie synonim reparacji wojennych.

anomislaw_xy

Zgadzam się, ale portal filmweb nazywa tak dodawane materiały przez użytkowników.

Robson

To idiotyczne.

Robson

Buahahahaha nie bo skisnę, "kontrybucja", "za kilka miesięcy" - przepraszam, ale czy do Filmwebu przyjęli może "spadochroniarzy" z Wyborczej?

renegatt

Powiem szczerze: niewiele się od siebie różnią

Robson

Jakie są kryteria akceptacji lub odrzucenia filmu? Czy jakieś gremium decyduje o tym czy dane dzieło jest filmem czy nim nie jest?

wiktoratgmail

Większość materiałów dodają użytkownicy portalu, natomiast akceptują inni użytkownicy z uprawnieniami weryfikatorów(to są ci z kolorowymi główkami przy profilu). I tak np. 6 lipca 2017 wysłałem kontrybucję, że istnieje japoński film"Umibe no sei to shi":
http://www.filmweb.pl/film/Umibe+no+sei+to+shi-2017-804856/contribute/filmtitle/ 5360365/4
i została ona zaakceptowana 7 Marca 2018. Czyli czekałem 8 miesięcy na wpisanie tego filmu do bazy.

pawel21_13

"Luter i rewolucja protestancka” ode mnie otrzyma ocenę osiem. Tylko niechże uzupełnią filmografię!

PabloKobretti

Z niego się dowiedzialem np że obecna bazylika św. Piotra istnieje 400 lat, a wcześniejsza wyburzona miała 1200 lat. 9/10 najlepszy film Brauna.

pawel21_13

To trochę przykre że masz takie braki w wiedzy.

Yunikon

To przykre, że polska szkoła nie informuje o takich rzeczach. Ty pewnie też jeszcze nie wiesz o wielu, wielu rzeczach więc się nie wymądrzaj.

PabloKobretti

Ode mnie też tylko niech dodają go w końcu . A swoją drogą Niemcy to kraj który odgrywa ogromną role w histori świata i to raczej tą negatywną to z tamtąd wychodzą te wszystkie zowrogie idee i to jest przerażając e i facynujące.

WielkiVolare

Już jest i można oceniać

pawel21_13

super film dokumentalny , dlaczego go nie ma na filmwebie ???

swebs9457

Prawda i tak się sama obroni

pawel21_13

Szanowna redakcja jak widać ma lepsze rzeczy do roboty
https://imgur.com/PynzDgL

Kamilczak7

Filmweb zajmuje się obecnie kasowaniem niepoprawnych politycznie wpisów, np. skasowali mój wpis dotyczący filmu "I tak cię kocham". Zaznaczyłem w nim, że ten film to kolejny gniot, który ma nam uzmysławiać, że wszelkiej maści przybysze, obcy nam kulturowo ludzie mają być akceptowani i dostosowywani do naszej, zachodniej cywilizacji.

Kamilczak7

I jak, zweryfikowali Ci to?

Kniaz4815

Właśnie przed chwilą sprawdziłem, tak, film jest już w bazie
http://www.filmweb.pl/film/Luter+i+rewolucja+protestancka-2017-806541

Kamilczak7

poproszę jeszcze o autorstwo, bo wpisując "grzegorz braun" nie znajdzie się tego filmu :)

PabloKobretti

wszystko jest w kolejce
https://imgur.com/a/6z7tM

pawel21_13

Film bardzo dobry. Dlaczego ciągle nie ma go w bazie?

kashmir23

Już jest i można oceniać.

Robson

ale tak bez powiązań z twórcami, że dotarłem do niego przez to forum, a nie autorów.

pawel21_13

Popieram ZAKAZ DYSKRYMINACJI !!!

pawel21_13

Oglądałem film bardzo dobry

pawel21_13

Jest ale chyba nieotagowany, żeby było trudniej znaleźć. Taka lewacka soft-cenzura, psia ich mać...
http://www.filmweb.pl/film/Luter+i+rewolucja+protestancka-2017-806541

andeb

Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowsko-kabalistycznym zarządem powierniczym.

pawel21_13

Haha, jak widać g**** wiecie o tym, jak działa Filmweb, ale od razu pojawia się pierdylion wpisów z teoriami spiskowymi, cenzura i lewactwo, dobre sobie. Banda ynteligentów.

kRis

Jak znalazłem ten wysryw o cenzurze na filmwebie to aż mi się zachciało wyborczą poczytać.

kRis

Cenzura panie, ale w końcu dodali. Na tę chwilę zwycięstwa można zaśpiewać jedyny prawdziwy hymn Polski czyli "Rotę" :)

pawel21_13

paradokumentalny albo political fiction. Czy ten pan nakrecil kiedykolwiek film dokemtalny gdzie nie wtłacza bzdury nie majac zadnego dokumentu aby potwierdzić?

pawel21_13

paradokumentalista Grzegorz Braun

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones