Derek LukeI

6,8
3 042 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Derek Luke

Zaznaczam, że widziałem go w połowie z wymienionych wyżej filmów. Poza "Antwone Fisher " nie pokazał nic, absolutnie nic. Sztywny, drętwy, nie wiem jak inaczej go określić. W dodatku ten cwaniacki wyraz twarzy! Taki: "cool ziomuś." W Światłach Stadionów i Biker Boyz przeszedł samego siebie.

PS. Niech mi jeszcze ktoś powie, że Ben Affleck to drewno..dając przy okazji Derekowi 10:))

Robson_77

W "Definitly, Maybe" zagrał bardzo przyzwoicie.

użytkownik usunięty
Robson_77

Jeszcze Lepiej zagrał w "Rozpalić Ogień" i właśnie "Anthony Fisher".. Plus Droga do sławy

Robson_77

a co ty mozesz wiedziec o dobrym aktorstwie jak ty Jodie Foster dajesz 6, Milli Jovovic 2 hahhha,
Matthew McConaughey 6, a taki geniusz jak
Philip Seymour Hoffman dostal tylko 8.
"znawca" :)

killafornia

No "gangsterze", zapowiada się ,że szykujesz chyba komuś nalot na chatę. Strach się bać :)

RandyMarsh_SP

Dokładnie Randy, czuję wjazd "speca" na dzielnię. Hasło operacyjne: "Wszystkim i wszystkiemu dawać dychę!" :)

Robson_77

Aktorzy o wyglądzie cwaniaka też są potrzebni w kinie - Co do aktorstwa moim zdanie jest to rzecz gustu, mi w niektórych produkcjach jego gra jak najbardziej pasowała - chociażby we wspomnianej produkcji "Rozpalić Ogień .

buterfly

* moim zdaniem - uciekło m :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones