PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833087}

Zakonnica II

The Nun II
4,9 16 596
ocen
4,9 10 1 16596
2,8 6
ocen krytyków
Zakonnica II
powrót do forum filmu Zakonnica II
Kinoman3334

Nie no, nie był taki zły. Wiadomo, że Obecności 1 i 2 nie dorastał do pięt, jednak nie przeszkadza mu to być lepszym od większości horrorów z jego roku.

ocenił(a) film na 6
Cryptlord

Śmiechłem. Zakonnica była o wiele bardziej ciekawa niż Obecność 1 i bardziej klimatyczna ale z 2 się zgodzę Obecność 2 better

ocenił(a) film na 9
Kinoman3334

Gniot to stanowczo za duże słowo. Wg mnie był to całkiem porządny horror ze świetnym klimatem. Były mrożące krew w żyłach sceny jak widok powieszonej zakonnicy czy to, że zmieniła pozycję w lodowni mimo bycia martwą. Sama postać Valaka też budziła przerażenie a basowe chórki śpiewające w stylu barokowym były świetnym akompaniamentem do jego wejścia. Uważam, że film został mocno niedoceniony.

Kinoman3334

wcale nie był taki zły. oglądałem w kinie i świetnie się bawiłem :)

Kinoman3334

W porównaniu do wielu innych filmów typu horror to zakonnica wcale nie była zła, poza tym myślę że w drugiej części zakonnicy w końcu mogliby pokazać prawdziwą potęgę Valaka. No i ja tam cieszę się z każdego filmu z tego uniwersum, najbardziej teraz czekam na The Crooked Man, jak zobaczyłem tę postać w obecności 2 to hardo dreszcze mnie przeszły :D

ocenił(a) film na 4
Kinoman3334

Annabelle też okazała się klapą a druga część był dobra (przynajmniej według mnie) ale inni krytycy też wysoko ocenili więc no.

Kinoman3334

Gniotem bym tego nie nazwal, ale nie oszukujmy sie ze byl strasznie slaby. Po ogladnieciu obecnosci 2 kazdy myslil, ze to bedzie cos, ale niestety tak sie nie stalo. Po wyjsciu z kina bylem zniesmaczony z tego powodu, ze tak mozna zrabac film, do ktorego juz duzo dobrego materialu powstalo, ale cosdajmy im szanse w 2 czesci, bo na prawde mozna bylo to rozbudowac bardziej. Zreszta podobnie bylo z Anabelle. Zobaczymy vo z tego wyjdzie.
Nie zmienia to faktu ze caly czas przekladaja Obecnosc3!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones