PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335332}
8,2 36 408
ocen
8,2 10 1 36408
7,6 12
ocen krytyków
Samsara
powrót do forum filmu Samsara

GENIALNE!

ocenił(a) film na 10

tego się nie da opowiedzieć to trzeba zobaczyć!!!

ocenił(a) film na 9
sheeperek

To prawda film wart obejrzenia. Polecam :)

ocenił(a) film na 1
sheeperek

obejrzałam i.... jestem bardzo zawiedziona! Początek (ok.15 min) całkiem fajne, ale reszta kiepska. Film się ciągnie, zbyt długie ujęcia jednego miejsca, muzyka fatalna a najgorsze to BRAK BIEŻĄCEJ informacji na co patrzę. Część z gościem paprającym sobie gębę jakimś smarowidłem to totalna porażka i przerost formy nad treścią. Co autor chciał przekazać? Nie mam pojęcia i wolę nie pytać. Całość słaba jak dla mnie, lepsze spoty reklamowe ogląda się jako reklamy linii lotniczych podczas dłuższych lotów po świecie.

ocenił(a) film na 10
agabar

to już chyba rzecz gustu i cierpliwości. dla mnie właśnie to było niesamowite, że można było się odłączyć od rzeczywistości i zatopić w tych ujęciach, zobaczyć więcej...doskonale rozumiem że nie każdy ma tyle cierpliwości, moja mama by pewnie usnęła po 20 minutach :)

ocenił(a) film na 9
sheeperek

zgadzam się i popieram :)

agabar

Po pierwsze nie oczekuj, że koś ci powie co autor chciał przekazać.
W szkole przez lata słucha się grzecznie nauczyciela "co podmiot liryczny miał na myśli".
Tutaj dominuje obraz i dźwięk. Masz prawo interpretacji. Pełne!
Powiedz sobie o pięknie świata, powiedz sobie, że masz sięgnąć po kamerę albo wyruszyć w podróż :)
Masz pełne prawo do interpretacji! Jesteś wolna w interpretacji :)

No. Chyba, że przygotowujesz się do matury:D

Jeśli chcesz dokładnego, rzetelnego obrazu edukacyjnego - włącz NG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones