PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199594}

Rozpalić ogień

Catch a Fire
7,1 1 673
oceny
7,1 10 1 1673
Rozpalić ogień
powrót do forum filmu Rozpalić ogień

ROZCZAROWANIE!

ocenił(a) film na 1

Zachęcony wszystkimi entuzjastycznymi opiniami na forum obejrzałem ten film-może z nadmiernymi oczekiwaniami.,,Rozpalić ogień" bardzo dobrym filmem napewno nie jest!Jest natomiast- monotonny,nudny i mnie wcale,,nie wciągnął". T.Robbins-bezbarwny i zupełnie nieprzykonywujący w swojej roli.Temat był ciekawy ,ale realizacja słaba.Obejrzenie tego filmu mozna sobie z powodzeniem darować.Są dużo lepsze dramaty polityczne.

marek1258

Dokładnie ja też poleciałem na tą wysoką średnią i bdb opinie a tu rozczarowanie!!! Wg mnie 5/10 słabiutko!!!

ocenił(a) film na 10
DziadziaMET

A ja myslalam ze to gniot, a okazal sie fajnym filmem :)

marek1258

"Rozpalić ogień" to świetny film i bardzo dobry przykład na to, że jeśli się chce, to można mówić na pewne tematy bez zbędnej łopatologii. Wystarczy dobra historia i dobry jej "opowiadacz". Udało się Noyce'owi zrobić film, który zmusza do pomyślenia o tym i o tamtym a także do pewnej refleksji i zastanowienia się po co to wszystko i w imię jakich ideałów.warto zobaczyć w nowej jakości hd.polecam

ocenił(a) film na 5
tanja12

Moim zdaniem "Rozpalić ogień" świetnym filmem nie można nazwać, rzekłbym, że to "średniak". Temat oczywiście ciekawy i warto obejrzeć go ze względu na poznanie "jak to było w RPA", mając świadomość, że jest to film na faktach "coś" człowieka rusza. Film jest godny polecenia ze względu na opowiedzianą historię ... jednak jeżeli chodzi o realizację filmu, to nie zauważyłem w nim niczego specjalnego.

ocenił(a) film na 6
marek1258

U niektórych skala ocen kończy się na jeden albo dziesięć.

ocenił(a) film na 6
aronn

Ale z ciebie ignorant albo debil(musiałem to napisać bo brak słów na takich jak ty)Safe house i Gang Story,Idy marcowe na jeden,żenada i takie osoby oceniają filmy!

ocenił(a) film na 8
marek1258

i dałeś mu 1 ? co za debil! Temat dobry, realizacja dobra, zasługuje na 5-6 a jeśli komuś przypadł do gustu, wie wiecej o poludniowoafrykańskim aparthaidzie, to moze dac wiecej!

ocenił(a) film na 1
yoszka13

Proponuję wyważyć na przyszłość używane słownictwo wobec innych - ,,debil" . Nie będę zniżać się do takiego niskiego poziomu kultury osobistej by odwzajemnić się za obrażanie mnie. Każdy ma prawo do indywidualnej oceny filmu!

ocenił(a) film na 8
marek1258

Jak temu filmowi dałeś 1 to na ile ocenił byś film w stylu kac wawa na -20 :D ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones