PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113359}
6,6 599
ocen
6,6 10 1 599
7,6 5
ocen krytyków
Morvern Callar
powrót do forum filmu Morvern Callar

rozmyślań bohaterki, etc nie wystarczy aby film czymkolwiek zainteresował. Czy był głęboki można się tylko domyślać, po prostu film wyglądał jak filmy dokumentalne z TVP regionalnej. Dodając do tego to, że bohaterka to prostaczka (widać to na podstawie jej reakcji i czynów po tym co się stało i ogólnie w zachowaniu) to naprawdę film jest po prostu zupełną stratą czasu; nic po prostu nic nie wniósł do mojego życia

ocenił(a) film na 7
psyychopata

brak pościgów, strzelaniny, morderstw i ćpania ?

cóż, reżyser wymagał od Ciebie myślenia, a nie bezmyślnego wpatrywania się w ekran. jakbyś nie wiedział, w tym filmie główny nacisk jest na kompletnie zwichrowaną psychikę i postawę tej dziewczyny po popełnieniu samobójstwa przez jej faceta.
nic się nie zgadza, ale najłatwiej powiedzieć, że film jest - nudny.

ocenił(a) film na 3
slepees

Postawa tej dziewczyny jest prosta, bo ta dziewczyna jest prostaczką. Zmądrzej, dorośnij- kilka lat, wróć, pogadamy.

ocenił(a) film na 7
psyychopata

i Ty mówisz o tym, że jej postawa jest 'prosta'.

użyłeś najbardziej oklepanego argumentu, mającego się nijak z tym filmem. zmądrzej, dorośnij - bo nie wiem, co Ci odpowiedzieć - słabe :)

ocenił(a) film na 3
slepees

Ok... trochę zdążyłem przeczytać i pooglądać bo mam trochę naturę badacza/obserwatora. Ani trochę zachowanie tej dziewczyny mnie nie zdziwiło, bo trochę już takich osób widziałem. Są to zazwyczaj osoby bardzo proste, prostackie nawet, z małym zapasem odczuwania, emocjonalności; pojmują wszystko w sposób okrojony. Ona za bardzo nie może odczuć śmierci jej chłopaka; a nie może odczuć, bo jest właśnie prosta; być może urodziła się taka, to genetyczne- co bardzo możliwe.

W każdym razie jej zachowanie było prostackie i tępe, sam film nie mógł pokazać więc żadnego nowego ciekawego pojmowania, pokazał tylko prostotę, biedotę emocjonalno-umysłową.

Kiedy Ty się chłopaku urodziłeś? Wczoraj? nie znasz takich osób/dziewczyn? to są niziny, kiedyś próbowałem dać im szanse, zbadać dokładnie te osoby, poznać bliżej. Niestety, jak to w życiu bywa, im bardziej się zagłębiałem tym bardziej prozaiczne były wyniki. Otóż takie osoby chyba się rodzą takie. Tak mi się przynajmniej wydaje.

psyychopata

Żył sobie nie podetnij !

ocenił(a) film na 7
slepees

ja bym w podejsciu Twojego rozmówcy doszukiwała się pewnej ukrytej wartości. Mianowicie tego, że porównuje postac do jpewnych wzorców społecznych, stara się ją jakoś zakwalifikować. To, że w bardzo dziwny sposób, nie szkodzi - wymiana zdan jest wazna: P

sorry, że z rocznym poślizgiem, ale coś cicho na forum o tym filmie, a szkoda.

ocenił(a) film na 3
slepees

W filmie było ćpanie, ale niestety nie uratowało to tej produkcji.

psyychopata

moje ulubione stwierdzenie - film trudny. <brawa>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones