PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=819903}

Mavka i strażnicy lasu

Mavka. Lisova pisnya
6,4 1 882
oceny
6,4 10 1 1882
Mavka i strażnicy lasu
powrót do forum filmu Mavka i strażnicy lasu

Czy wiadomo, co się stało z tą złą księżniczką?

aga8975

Spoiler…….
Pokazano po napisach końcowych - znalazła źródło, jednak kąpała się w nim za długo i wyszła z niego jako bobas.

Marzena_Sedek

Samo pytanie nie jest spoilerem. Niestety, jak to w tym serwisie, nie mogę już edytować. Dziękuję za odpowiedź, wyszliśmy z kina przed końcem napisów

aga8975

Tak, pytanie nie jest, ale moja odpowiedz już tak. Dlatego tez na początku odpowiedzi zaznaczyłam

ocenił(a) film na 6
Marzena_Sedek

Ogólnie to za pewną wadę scenariusza można uznać to, że nikt z bohaterów nie próbował unieszkodliwić Kyliny i uniemożliwić jej ucieczki. Wygląda na to, że pod koniec wszyscy ją zupełnie zignorowali - mimo że to ona przyprowadziła wieśniaków do lasu i odpowiadała za ten konflikt.
To bez sensu.

ocenił(a) film na 6
Trojden

Założyłam, że zginęła w pożodze, którą wywołała Mavka. I nie była to "zła księżniczka", jak w pytaniu :P, lecz chytra i ambitna żona właściciela tartaku. Jej dubbing mi się bardzo podobał, w przeciwieństwie do nieco drętwej Mavki. Pełnokrwisty czarny charakter. Pozostała w zaczarowanym lesie jako słodki bobas, można sobie dopowiadać dalszy ciąg..

ocenił(a) film na 7
EJanczul

Bo ją dubbingowała aktorka Tamara Arciuch, a Mevike piosenkarka Roksana Węgiel. W sumie zła nie była, ale jednak Tamara robotę zrobiła.

aga8975

Wróciła do Polski?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones