PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118839}
6,5 55
ocen
6,5 10 1 55
Go Fish
powrót do forum filmu Go Fish

Nie wiem co o tym filmie sądzić. Po jednokrotnym obejrzeniu mam lekki mętlik w głowie. Film czarno-biały, skaczące w nim obrazy, krótkie ujęcia, męczyły moje oczy, ale coś w nich było innego, ciekawego(?), sama nie wiem.
Tematyka filmu raczej nie dla mas, bo rzecz się dzieje w zamkniętej subkulturze feminizujących kobiet, rozmowy przyjacielskie, spotkania towarzyskie, miłość, sex...to wszystko tylko między kobietami.
Duża przewaga "butch" nad "femme", dużo dyskusji na tematy istotne dla tych kobiet, trochę przypomina dokument z życia pewnej zamkniętej grupy, ale na swój sposób ciekawie jest przekazane.
Jeśli obejrzę ten obraz drugi raz, może coś sensowniejszego napiszę, jak na razie to nie odkryłam w nim moich klimatów, tego co przynosi mi zadowolnenie z czasu spędzonego przed ekrenam.

użytkownik usunięty
karen_

Film oceniłem wysoko, być może dlatego, że nie jest kolejnym "branżowym" romansidłem, ani komedią omyłek. Myślałem, że startując z takiego poziomu reżyser rozwinie się w kierunku ambitnego kina autorskiego, niestety kolejne filmy mocno rozczarowują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones