PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469476}

Diuna

Dune
7,7 156 163
oceny
7,7 10 1 156163
7,3 53
oceny krytyków
Diuna
powrót do forum filmu Diuna

Juz doczekac sie nie moge i oby film w kinie przerosl moje najsmielsze oczekiwania.DUNE DUNE DUNE.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Po trailerze moj entuzjazm opadl.

ocenił(a) film na 6
aronn

Nierozumiem?.O co chodzi ?

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Liczylem na ciezszy klimat,lepsze efekty,muzyke...odtworca glownej roli tez srednio.

ocenił(a) film na 6
aronn

Z muzyka tez troche sie zawiodlem ale ogolnie ogladalem juz ten trailer 34 razy chyba i doszedlem do wniosku ze jest MOC i bedzie MOC !.Jak dla mnie trailer swietny a film znajac zycie i samego rezysera bedzie jeszcze lepszy ;].

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Obejrzalem drugi raz i wrazenia jeszcze gorsze.Ksiazki nie czytalem ale nie spodziewalem sie,ze centralne postacie beda mlode..przygoda,milosc,.. tak jakby skrojony pod nastolatkow i zalatuje troche nowymi GW.Myslalem,ze to bedzie ciezki,mroczny klimat jak w BR.

aronn

To będzie mroczne kino. Dużo bardziej niż BR2049. Przeczytaj książkę. Jest poważnie napisana. Dla wielu osób wydaje się bardzo trudna w odbiorze, z powodu wyszukanego słownictwa i monologów. To nie jest film o nastolatkach. Główny bohater to mędrzec w ciele dziecka. Muzyka z trailera nie będzie w filmie, bo to Pink Floyd, a nie Zimmer, który dopiero pisze ją.

ocenił(a) film na 6
obleh

Dobrze powiedziane.Piwa ci.

ocenił(a) film na 6
aronn

Ale to nie bedzie historia dla nastolatkow.Wiem ze pewnie zraziles sie poczatkiem trailera bo cie rozumiem ;], ale to jest tylko krotki sen glownego bohatera i tak naprawde sam film bedzie mial zupelnie inny klimat , ciezki i mocny gdzie trzebe , a przygoda tez bedzie pewnie bo musi byc,Nawet Gra o Tron i LOTR mialy w sobie przygodowe momenty , a jednak emocje byly ogromne , a sam klimat potrafil byc super ciezki i powazny.Nie sztuka jest zeby zrobic film powazny i ciezki od poczatku do konca, ale zeby zrobic film taki zeby potrafil wzbudzic w nas rozne emocje ;].Zarowno radosc i smutek,jak i lekki i ciezki klimat w odpowiednim momencie.Czy wogole ogladales Blade Runnera?.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

No wiadomo ze tak,dlatego wspominalem o nim.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

No dobrze, ale dlaczego w trailerze tego nie pokazali? Tego ciężkiego i poważnego klimatu? Tych emocji?

ocenił(a) film na 6
Leszy2

bo to tylko trailer.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Do czego służy trailer?

ocenił(a) film na 6
Leszy2

do wszystkiego i do niczego ;).3 min to o niczym nie swiadczy.Jesli ja w trailerze widze zarowno powazne i depresyjne tony w mrocznym tonie , jak i lekkie w jasnych kolorach to chyba daje to do zrozumienia ze poprostu oczekiwales zaduzo czegos ;].Ostatecznie Dune to nie jakis Alien albo Blade Runner ;] tylko epickie kino Sfiction.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Skoro widzisz w trailerze coś czego tam nie ma to raczej ty oczekujesz za dużo. A czym jest Dune? To się dopiero okaże, więc nie wyrokuj niczego ostatecznie.

ocenił(a) film na 9
aronn

Akurat muzyka w trailerach zazwyczaj pochodzi od zewnętrznych artystów trudniących się komponowaniem utworów trailerowych na zamówienie. Oryginalny filmowy soundtrack myślę, że będzie możliwy do odsłuchania dopiero po premierze, bądź na krótko przed.

Nevarius

Idealne utwory pod ten film to Oxygene 2 i 4 oraz Equinoxe 4 i 5 Jarre`a, ale wiemy, że Zimmer coś pisze.

ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

mnie trailer odrzucił, Efekty na pewno Oskarowe. Ale te czerwie..... dlaczego te nieszczęsne czerwie wyglądają jak odbyt?

Ezo_Okami

Obejrzałem trailer :
https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Diuna+Zwiastun+nr+1-54991
i w 38 sekundzie tego trailera zaczyna się polityka (tak gdzieś do 45 sekundy), i to w polskim wydaniu polityka. Żeby już do trailera wrzucić politykę!!!!

ocenił(a) film na 6
Ezo_Okami

odbyt tak wyglada ?.Hahahahaha.Prosze cie hehe.Dobry zart

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones